شرکت الکتروقدرت ماکان (مپکو) در سال 2017 با هدف توزیع قطعات الکترونیک و الکترونیک قدرت، تهیه و مونتاژ آن با سرمایه‌گذاری کلان تاسیس شد. مپکو عضو یک شرکت چند ملیتی است که جهت ارائه‌ی محصولات و خدمات با سرمایه گذاری در سی شرکت در کشورهای ایران، ترکیه و چین فعالیت خود را در ایران شروع کرده است؛ و در حال حاضر این شرکت نماینده‌ی بیش از 100 برند معتبر و شناخته شده در حوزه صنعت برق می‌باشد.

MEPCO

این مجموعه با استفاده از تجربه 37 ساله شرکت اوزدیسان و با بهره‌مندی از نیروهای متخصص داخلی در راستای فراهم کردن قطعات الکترونیک، برد مدارچاپی و مونتاژ آن در زیر یک سقف گام برداشته است. به بخشی از فعالیت‌های شرکت می‌توان اشاره کرد:

تامین قطعات الکترونیکی اوریجینال با بیش از 100 برند معتبر و بیش از 600000 نوع قطعه

تولید TFT و LCD با قابلیت سفارشی سازی

خدمات مهندسی در زمینه‌ی تولید و مونتاژ بردهای الکترونیکی PCBA

تولید ماژول‌های روشنایی LED ،SMD و ….

شرکت‌های دیگری در این مجموعه چند ملیتی در خارج از ایران در حوزه‌های متعددی فعالیت دارند که برخی از آن‌ها عبارتند از: اتوماسیون صنعتی، نیروگاه‌های خورشیدی و انرژی‌های تجدیدپذیر، تولید یو پی اس، مخابرات، تولید سنسورهای روشنایی، و شرکت‌های سرمایه گذاری در حوزه‌های متنوع دیگر.

ما چه می کنیم؟

متن تست می باشد .

ماموریت ما

متن تست می باشد .

تاریخچه ما

متن تست می باشد .

[roadthemes_title heading_title=”چرا ما را انتخاب کردید؟” sub_heading_title=”متن تست می باشد .” heading_image=”1077″]

متن تست می باشد .

متن تست می باشد .

متن تست می باشد .

متن تست می باشد .

[roadthemes_title heading_title=”مشتریان چه می گویند” style=”style2″ heading_image=”1063″][testimonials limit=”5″ display_url=”0″ category=”customer” style=”style-about-page”]